Terms of service

ДОТАТОК ДО ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ (ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ)

ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ КОРИСТУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛОМ

Редакція 01 жовтня 2016р.

Правила користування сервісом

1. Загальні положення

1.1. Данні Правила є невід’ємною частиною Публічного договору (публічної оферти) про надання послуг користування Інтернет – порталом http://directinvest.com.ua/ (надалі у тексті – Договір).

1.2. Адміністрація Сайту (Виконавець) визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати від Користувачів виконання Договору та цих Правил.

1.3. Незнання правил Користувачами не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення оголошення на Сайті автоматично означає Вашу згоду з Договором та цими Правилами і з необхідністю їх дотримання.

1.4. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.

1.5. Матеріали, відмічені позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами.

1.6. Виконавець не несе відповідальності:

– за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках Сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сторінках Сайту, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

– за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісу Сайту.

– за несумлінне використання сервісу, шахрайство, неправдиву або помилкову інформацію, розміщену на порталі.

1.7. До цих Правил можуть бути внесенні зміни та доповнення (без будь-якого спеціального індивідуального сповіщення Користувачам) шляхом розміщення Правил на Сайті у новій редакції, про що буде здійснений відповідний запис на Сайті.

Внесенні зміни та доповнення до Правил вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Діюча редакція Договору та Правил завжди знаходиться на сторінці за адресою Публичный договор (оферта)

1.8. Ці Правила розглядаються як публічна оферта – Додаток до Договору і будь-яка дія на порталі автоматично підтверджує згоду з пунктами даних Правил.

1.9. Вся інформація, що розміщується користувачами на Сайті, автоматично вважається публічною у тому числі контактні дані, інформація по розміщеному проекту, програми, заявками, пропозицій і т.д.

Виняток можуть становити лише листи «зворотного зв’язку», як пряме приватне звернення.

2. Умови доступу до сервісу Сайту та розміщення оголошення

2.1. Користувач отримує право використовувати ресурси Сайту та сервіс Сайту в повному обсязі після завершення процедури реєстрації.

2.2. Користування Сайтом незареєстрованими Користувачами є обмеженим і здійснюється в інформативних цілях.

2.3.Користувач отримує право розміщувати оголошення на Сайті лише після заповнення спеціальної форми із зазначенням параметрів послуг, що пропонуються на Сайті.

2.4. Користувач зобов’язаний зареєструватися на Сайті з метою отримання права розміщувати або перегляду оголошення, заповнивши формуляр із зазначенням дійсної електронної адреси, до якої має доступ лише Користувач, зворотнього паролю, а також інших даних, необхідних для реєстрації. Після цього Користувач отримує електронного листа з підтвердженням реєстрації, що містить посилання, перехід за яким необхідний для завершення реєстрації.

2.5. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його логіну та паролю для входу на Сайт. Користувач має право користуватися сервісами Сайту лише за допомогою логіна й паролю.

2.6. Користувач зобов’язується зберігати конфіденційність переданого йому паролю і не розкривати його третім особам.

2.7. Користувач зобов’язаний негайно змінити дані для входу на Сайт, якщо у нього є причини підозрювати, що його логін і пароль, якi використовуються для входу на Сайт, а також електронна адреса були розкриті або можуть бути використані третіми особами.

2.8. Сайт має право припинити демонстрацію оголошення, якщо Користувач розмістив оголошення з порушенням умов Договору та цих Правил або чинного законодавства України.

2.9. Інформація в оголошенні – загальнодоступна для зареєстрованих Користувачів.

2.10. Оголошення буде видалено Виконавцем, якщо Користувач опублікував телефон в тексті оголошення, а не в спеціальному полі для телефону, порушив Правила Сайту або якщо на оголошення цього Користувача постійно надходять скарги від зареєстрованих Користувачів.

2.11. Користувачеві заборонено:

– Публікувати номер телефону в тексті оголошення.

– Дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти.

– Публікувати оголошення в рубриці, що не відповідає змісту оголошення.

– Вставляти в текст оголошення посилання на ресурси, що містять шкідливі елементи або посилання на головну сторінку Сайту.

– Розміщувати оголошення, якщо таке розміщення може призвести до порушення законодавства України.

2.12. Оголошення повинні відповідати географічній області та місту, вибраних у відповідних функціональних налаштуваннях Сайту.

2.13. Дозволяється розмістити одне оголошення про один бізнес проект.

2.14. Оголошення можуть проходити вибіркову постмодерацію представниками Виконавця.

Забороняється розміщувати оголошення, що рекламують продаж:

– наркотиків;

– порнографічних матеріалів або предметів;

– фармакологічних продуктів, медикаментів, наркотичних речовин і прекурсорів; викрадених, отриманих незаконним способом товарів;

– предметів, небезпечних для життя та здоров’я;

– неіснуючих товарів;

– людських органів та органів тварин;

– спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації;

– державних нагород; персональних документів, а також бланків цих документів;

– баз даних;

– вогнепальної, холодної, травматичної зброї, а також боєприпасів та комплектуючих до них;

– спеціальних засобів активної оборони, застосовуваних правоохоронними органами; іклів моржа, бивнів слона та мамонта не у виробах, а також дорогоцінних металів і дорогоцінних каменів не у виробах;

– рідкісних та заборонених для продажу тварин, будь-яких інших заборонених відповідним законодавством товарів та послуг.

2.15. Виконавець має право видаляти оголошення за вимогою правовласника або компетентних державних органів. Виконавець також залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, які, на її думку, не відповідають принципам та вимогам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним та оскарженню не підлягає.

2.16. Адміністрація та модератори Сайту (представники Виконавця) мають право:

– вносити в текст оголошення Користувача виправлення, що стосуються орфографії й пунктуації і не впливають на загальний зміст оголошення.

– відмовити в публікації оголошень, якщо вони не відповідають тематиці обраних розділів або порушують Договір та ці Правила.

2.17. Виконавець не несе відповідальності за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, вказані в описі оголошень Користувачів.

Предметом оголошень можуть бути послуги, реалізація яких не заборонена і не обмежена відповідно до законодавства України, в якій вони реалізуються, а також не суперечить Договору та цим Правилам.

3. Підстави видалення оголошення

3.1. Оголошення Користувача може бути видалене Виконавцем з причин порушення Користувачем умов Договору та цих Правил, а також із таких причин:

– інформація в оголошенні неправдива;

– оголошення подане в рубрику, що не відповідає його змісту;

– оголошення порушує правила Сайту;

– на оголошення скаржаться інші Користувачі;

– у тексті оголошення телефон дублюється в коментарі.

При цьому, кошти сплачені Користувачем за розміщення оголошення не повертаються.

4. Додаткові послуги та їх оплата

4.1. Замовлення (акцептування) Користувачем платного сервісу на Сайті здійснюється Користувачем за власною ініціативою з метою підтвердження проведення відповідних перевірок фахівцями Виконавця та отримання статусу «перевірений».

До додаткових послуг платного сервісу відноситься:

Надання додаткових платних послуг щодо перевірки надійності Замовника, а саме:

– проведення фахівцями Виконавця фінансового аналізу підприємницької діяльності Замовника на предмет його платоспроможності та кредитоспроможності,

– проведення юристами Виконавця правового аналізу документів Замовника на відповідність до законодавства України,

– проведення службою безпеки Виконавця перевірки Замовника на предмет його надійності, як контрагента,

– супроводжувати Замовника та Інвестора під час підготовки та здійснення процедури оформлення та надання інвестиції (позики),

Статус – «перевірений» означає, що Користувач (Замовник) пройшов всі перевірки та отримав позитивну юридичну-фінансову оцінку щодо надійності щодо контрагента, його офіційних документів та відносно платоспроможності та кредитоспроможності. Даний статус дійсний – 6 місяців.

4.2. За додаткову сплату Користувач може використовувати розробленні фахівцями Виконавця типові договори позики, поруки, застави та договору іпотеки чи договору купівлі продажу бізнесу.

4.3. Оплата платних додаткових послуг Виконавця здійснюється в безготівковому розрахунку за призначенням платежу «Оплата додаткових послуг».

4.4. Оплата платних додаткових послуг Виконавця здійснюється в безготівковому розрахунку за призначенням платежу «Оплата додаткових послуг».

У разі неможливості надати Користувачу статус «перевірений» після закінчення проведення перевірок фахівцями Виконавця у зв’язку з відсутністю позитивних показників щодо надійності контрагента та/або чистоту офіційних документів та/або платоспроможності та/або кредитоспроможності. У даному випадку кошти, сплачені Виконавцю за проведення перевірок не повертаються.

5. Політика конфіденційності.

5.1. Порядок обробки персональних даних.

5.1.1. Для цілей застосування Порядку обробки персональних даних (далі – «Порядок») терміни у розділі 5 даних Правил використовуватимуться у такому значенні:

«Оператор» – Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРЯМІ ІНВЕСТИЦІЇ», що зареєстровано за адресою 04060, м. Київ, вул. Олега Ольжича, будинок 27/22, ідентифікаційний код 40775467, яке виступає володільцем персональних даних.

«Користувач» – будь-яка фізична та юридична особа, зареєстрована на Сайті та/або яка розміщує своє оголошення на Сайті та/або яка бере участь у будь-якій акції.

«Сайт» – інтернет-сайт http://directinvest.com.ua/.

«Персональнi дані» – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована, в тому числі, але не виключно прізвище, ім’я, по батькові, стать, дата народження, поштова адреса, контактний телефон, електронна пошта, зображення, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номер паспорту, освіта, сімейний стан тощо.

«Використання Персональних даних» – будь-які дії Оператора щодо обробки цих даних, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки Персональних даних третім особам.

5.1.2. Інформація, що надається Користувачем, відноситься до Персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

5.1.3. Реєструючись на Сайті, розміщуючи замовлення на Сайті, беручи участь у акціях Оператора та/або надаючи свої Персональні дані будь-яким іншим чином, кожен Користувач свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цим Порядком, буде його дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його Персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані Персональні дані є згодою на їх безстрокову обробку Оператором на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

5.1.4. Беручи участь в усіх та будь-яких акціях Оператора на Сайті, кожен Користувач підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються Персональних даних, а також підтверджує, що Оператор та інші треті особи, залучені Оператором для підготовки та проведення акції, не зобов’язані надсилати на адресу Користувача письмове повідомлення про його права, мету збору даних та осіб, яким передаються Персональні дані Користувача.

5.1.5. У випадку, якщо Користувач завантажив своє зображення, вважається, що Користувач дав свою добровільну згоду на опублікування зображення на Сайті для перегляду та обговорення будь-яким Користувачем чи іншою фізичною особою.

5.1.6. Погоджуючись з даним Порядком, Користувач дає свою добровільну згоду отримувати будь-яку інформацію про діяльність Оператора та усвідомлює, що Оператор має право направляти Користувачу будь-яку інформацію без попередньої домовленості засобами електронного зв’язку.

5.1.7. Надані Користувачем Персональні дані обробляються з метою:

а) Надання Користувачеві можливості обмінюватися інформацією з іншими Користувачами Сайту, інформування Користувача стосовно послуг Сайту, послуг та продукції Оператора, надання відповідей на запити та повідомлення Користувача;

б) Доведення до Користувача рекламної, маркетингової та іншої інформації про сервіс та послуги та інші надсилання Користувачу інформаційних та рекламно-маркетингових матеріалів, комерційних пропозицій, інформаційних та/або рекламно-маркетингових матеріалів;

в) Обробка Персональних даних може здійснюватися Оператором самостійно або може бути передана третім особам під умовою вжиття всіх можливих та залежних від третьої особи заходів для збереження конфіденційності Персональних даних. Погоджуючись на цей Порядок, Користувач надає згоду на передачу своїх Персональних даних третім особам відповідно до вищевказаної мети без обов’язку Оператора кожного разу повідомляти Користувача про такі дії. У випадку передачі обов’язків щодо обробки Персональних даних третім особам, Користувач може отримати інформацію про таких третіх осіб на підставі письмового запиту до Оператора.

г) В цілях обробки Персональних даних Оператор має право збирати, зберігати, накопичувати, систематизувати, уточнювати Персональні дані, вносити Персональні дані до бази даних відомостей про Персональні дані Оператора, знеособлювати, видаляти, знищувати Персональні дані та використовувати їх будь-яким іншим не забороненим законом способом для досягнення мети обробки, визначеної цим Порядком.

д) Оператор не несе відповідальності за захист Персональних даних, розміщених Користувачем, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення Персональних даних, а також інших неправомірних дій. Оператор не несе відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Користувача з розміщення Персональних даних інших фізичних осіб.

е) Користувач зобов’язаний вказувати на Сайті точну, достовірну і повну інформацію про свої Персональні дані та оновлювати їх у міру необхідності.

ё) Користувач має право:

– на отримання відомостей про місцезнаходження Оператора як володільця/розпорядника його Персональних даних;

– вимагати від Оператора як володільця/розпорядника його Персональних даних, уточнення своїх Персональних даних;

– отримувати інформацію про умови надання доступу до Персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Персональні дані;

– отримувати відповідь про те, чи обробляються Персональні дані, а також отримувати зміст таких Персональних даних шляхом надіслання письмового повідомлення на адресу Оператора;

– заперечувати проти обробки та відкликати згоду на обробку Персональних даних шляхом надіслання письмового повідомлення на адресу Оператора не менше ніж за 90 (дев’яносто) календарних днів до передбачуваної дати відкликання цієї згоди. Відкликання/зміна згоди не матиме зворотної сили щодо Персональних даних, що пройшли обробку до вступу в силу такого відкликання.

ж) Персональні дані обробляються Оператором і/або третіми особами, залученими Оператором, до моменту звернення Користувача до Оператора з вимогою припинити таку обробку або до моменту прийняття рішення Оператором про припинення обробки Персональних даних.

6. Політика обробки cookie

6.1. Файл cookie – це програмний файл, що містить рядок символів та надсилається на комп’ютер користувача, який відвідує певну сторінку веб-сайту. При повторному відвідуванні цього веб-сайту такий файл дозволяє ідентифікувати браузер Користувача. Файли cookie здатні зберігати налаштування Користувача та інші дані.

Технологія, що використовується на Сайті, відправляє дані на пристрій Користувача: один або кілька файлів cookie.

6.2. Виконавець використовує cookie для спрощеного доступу Користувача до деяких сервісів Сайту, для збору статистичної інформації з метою підвищення ефективності взаємодії Користувача з Сайтом, а також для отримання інформації, пов’язаної з маркетинговими заходами.

Така інформація представлена в агрегованій формі й не містить персональних даних.

Дані можуть передаватися таким третім особам:

  • системам збору статистики відвідувань Виконавця,
  • Google Analytics,Gemius, Yandex.ru, Bigmir,
  • соціальним мережам, плагіни яких розміщені на Сайті (наприклад, Facebook, Vkontakte).

6.3. Співробітники Виконавця або треті особи, з якими Виконавець співпрацює, можуть мати доступ до даних файлів cookie.

6.4. Виконавець може надавати інформацію третім особам, якщо того вимагає законодавство, для захисту законних прав або вжиття заходів щодо потенційно незаконної діяльності.

6.5. Користувач має можливість відмовитись від збору вказаної вище інформації, виконавши такі дії:

– в налаштуваннях браузера встановивши «Я не приймаю cookie»;

– в налаштуваннях браузера встановивши «Видаляти cookie».

7. Обмеження відповідальнсті Виконаця

7.1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сайт та його сервіс (сервіси) на свій страх і ризик «як є», оцінює й несе всі ризики, пов’язані з використанням розміщених на Сайтах оголошень, а Виконавець, у тому числі її керівництво, співробітники й агенти, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті оголошень, за будь-які збитки та втрати, що стали результатом використання розміщених на Сайті оголошень.

Виконавець не є організатором/ініціатором укладеної угоди (угод) між Користувачами (Замовниками та Інвесторами) або її стороною. Сайт є комунікаційною платформою, що надає можливість Користувачам розміщувати оголошення для реалізації своїх бізнес проектів, продавати й купувати діючий дозволений законом бізнес у будь-який час, звідки завгодно та за будь-якою ціною.

7.2. Виконавець не може контролювати достовірність розміщуваної Користувачами в оголошеннях інформації. Виконавець не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні в результаті здійснення угоди (угод) або неналежної поведінки будь-якої зі сторін угоди (угод), укладених між Замовниками та Інвесторами.

Усі суперечки та конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Виконавця.

7.3. Виконавець не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання сервісу Сайту Виконавця та/або будь-якої інформації про Користувачів, що зберігається на них, а також за будь-які помилки, віруси, «троянських коней» і т.д., які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами.

Якість, безпека, законність та відповідність послуги їхньому опису, а також можливість Користувача продати свій бізнес чи отримати/придбати інвестицію знаходяться поза контролем Виконавця.

7.4. Виконавець закликає Користувачів дотримуватись обережності та зберігати здоровий глузд при користуванні послугами Сайту. Користувач має взяти до уваги, що його контрагент може бути неповнолітнім або видавати себе за іншу особу. Користування послугами Виконавець передбачає, що Користувач усвідомлює та приймає ці ризики, а також погоджується, що Виконавець не несе відповідальності за дії чи бездіяльність з боку Користувача.

7.5. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, продаж та придбання будь-якої послуги є дійсними й легальними, виходячи з факту розміщення, продажу та придбання послуги на Сайті. Користувач бере на себе повну відповідальність за свої дії.

7.6. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті користування останнім послугами сервісу на Сайті, Користувач погоджується пред’явити ці претензії самостійно та без втручання з боку Виконавця, а також звільняє Виконавця (разом з її дочірніми компаніями, афілійованими особами, службовцями, директорами, уповноваженими та співробітниками) від усіх відомих і невідомих вимог, зобов’язань, компенсацій із відшкодування шкоди, збитків, втрат і витрат, включаючи адвокатські гонорари, що виникли в результаті або у зв’язку з такими претензіями.

7.7 Виконавець не несе відповідальності за невиконання або труднощі при виконанні зобов’язань із наданням доступу до Сайту через непередбачувані обставини непереборної сили, наслідків яких неможливо уникнути або подолати (таких як рішення влади, трудові суперечки, нещасні випадки, обриви в загальній системі комунікацій і т.д.).

Виконавець не несе відповідальності за неполадки в роботі Сайту, викликані технічними перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення.

За жодних умов Виконавець, його керівництво, співробітники й агенти не несуть відповідальності за пряму, непряму, випадкову, умисну шкоду та збитки (навіть якщо Виконавець був попереджений про можливість таких збитків) у результаті використання Сайту та їхніх сервісів Користувачем, включаючи без обмеження випадків, в яких шкода стала результатом використання або неправильного використання Сайту та їхніх сервісів.

Нічого в Договорі не може сприйматися як встановлення між Користувачем і Виконавцем агентських відносин, відносин товариства, відносин за сумісною діяльністю, відносин особистого найму або будь-яких інших відносин, прямо не передбачених Договором.

7.8. Компанія несе відповідальність за рекламу, розміщену на сервісах Сайту, у межах, встановлених законодавством України.

8. Інші умови

8.1. Користувачі мають право відмовитись від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент через функцію «Відписатись від розсилки», що є в обліковому записі Користувача.

ПОЗВОНИТЬ