• Русский
 • Українська
 • English
 • Мережа ПриватБанку почала приймати платіжні картки китайської UnionPay

  Користувачі пластикових карток китайської міжнародної платіжної системи UnionPay International відтепер можуть використовувати свої картки в мережі ПриватБанку.

  Як повідомили FinClub в пресслужбі банку, з 3 грудня власники карток UnionPay можуть розплачуватися ними в готелях, ресторанах та торгових точках Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст.

  Також за допомогою карток UnionPay можна отримати готівку в банкоматах ПриватБанку по всій країні.

  «ПриватБанк надає власникам карток UnionPay якісні фінансові послуги світового рівня, що допоможе українським торговельним підприємствам і малому бізнесу залучити більше китайських споживачів, – зазначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл. – Вихід на вітчизняний ринок нового провідного міжнародного партнера означає й нові можливості для банківського сектора України в рамках інтеграції у світову фінансову систему».

  Обслуговування карток платіжної системи UnionPay International у мережі банкоматів і платіжних терміналів є першим етапом співпраці ПриватБанку з UnionPay.

  У подальшому банк і UnionPay планують розробку спільних інноваційних платіжних продуктів, які сприятимуть модернізації української індустрії платежів.

  «Співпраця з визнаним лідером банківського ринку дозволить досягти значного прориву в обслуговуванні карток UnionPay, просуванні інноваційних платіжних продуктів в Україні, – зазначив президент China UnionPay Ши Венчао. – UnionPay накопичила багатий досвід у розробці інноваційних платежів, реалізації проєктів «розумного міста», фінансової інтеграції та готова брати участь у розвитку платіжної індустрії в Україні, надаючи власникам карток UnionPay ще більш сучасні та безпечні платіжні сервіси».

  Нагадаємо, що торік у листопаді Національний банк узгодив умови та порядок діяльності в Україні китайської міжнародної платіжної системи UnionPay International.

  Джерело