У запуск першої дерев’яної платіжної карти вклали 1 млн фунтів

Німецька пошукова система Ecosia інвестувала 1 млн фунтів стерлінгів у британський фінтех-стартап TreeCard, який виготовляє дерев’яні платіжні картки.

80% прибутку, отриманого з платежів, спрямовуватимуть на екологічні програми з відновлення лісів, а решту 20% — на виробництво самих карт, повідомляє Ecosia.

Працюючи в мережі Mastercard, дерев’яна картка TreeCard як повноцінна дебетова карта поповнюється зі звичайного банківського рахунку, має чіп і PIN-код для безпеки розрахунків, працює з підтримкою безконтактних транзакцій і мобільних платежів.

TreeCard також має власний мобільний додаток, в якому можна стежити за витратами, розділяти рахунки з друзями і дивитися, скільки дерев було висаджено на кошти з кожної платіжної операції.

«Ми прагнемо залучити як мінімум 100 000 чоловік. За нашими оцінками, це допоможе нам профінансувати посадку шести мільйонів дерев. TreeCard буде запущена в США та на деяких ринках ЄС протягом наступних 12 місяців. Але дуже багато залежить від зацікавленості та підписок, які ми отримаємо від користувачів Ecosia по всьому світу», – зазначає співзасновник TreeCard Джеймі Кокс.

Зазначимо, що дерев’яна дебетова карта — не перша екологічна ініціатива в сфері фінансів і платежів. Минулого року відразу кілька компаній заявили про наміри випускати карти з переробленого пластику.

Ecosia TreeCard Use Cafe

Джерело

ПОЗВОНИТЬ