Безкоштовну передачу пільговикам транспортних засобів звільнено від ПДВ — рішення Кабміну

Кабінет Міністрів України звільнив від податку на додану вартість (ПДВ) безкоштовну передачу пільговим категоріям населення транспортних засобів.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

«Уряд схвалив постанову «Про затвердження переліку окремих визначених законодавством України пільгових категорій населення, операції з безоплатного передання яким у володіння і користування транспортних засобів товарних позицій 8702 і 8703 УКТ ЗЕД звільняються від обкладення податком на додану вартість», — йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

Зазначається, що ухвалена постанова забезпечить звільнення до 31 грудня 2020 року від оподаткування податком на додану вартість операцій із безоплатного передання у володіння і користування транспортних засобів визначеним пільговим категоріям населення, які мають право на отримання автомобіля безоплатно або на пільгових умовах.

Очікується, що постанова сприятиме забезпеченню автомобілями визначених законодавством пільгових категорій населення, а також стимулюванню суб’єктів господарювання, які мають статус платників податку на додану вартість до безоплатного передання у володіння і користування автомобілів, вищезазначеним пільговим категоріям населення.

Джерело

ПОЗВОНИТЬ