Україна зацікавлена у збільшенні баварських інвестицій — Разумков на зустрічі з лідером ХСС у бундестагу

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков і голова фракції Християнсько-соціальний союз у Баварії (ХСС) у німецькому парламенті (бундестагу) Александр Добріндт (Alexander Dobrindt) обговорили посилення економічного співробітництва України і федеральної землі Баварія, повідомляє прес-служба апарату парламенту в четвер.

«Сторони обговорили низку важливих питань, зокрема щодо посилення співпраці з Баварією — одним із найпотужніших економічних регіонів Німеччини. Разумков повідомив, що Україна налаштована на подальше поглиблення торговельних зв’язків, а також зацікавлена у збільшенні баварських інвестицій», — йдеться в повідомленні.

За словами спікера українського парламенту, Баварія є одним із найбільших торговельних партнерів України за обсягом експортно-імпортних операцій серед федеральних земель Німеччини, і за минулий рік цей обсяг сягнув майже EUR900 млн.

Разумков подякував Добріндту і ХСС за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Він також висловив вдячність за надважливі посередницькі зусилля Німеччини в «нормандському форматі» для досягнення миру на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба, Добріндт прийняв запрошення Разумкова відвідати Україну на чолі парламентської групи ХСС і запевнив, що ХСС підтримує реформи в Україні та її євроінтеграційні прагнення.

Як повідомлялося, Разумков 29-30 жовтня перебуває з візитом у Німеччині.

Джерело

Фото: Ukrainian news and Peter Widmann

ПОЗВОНИТЬ