Альфа-Банк запустив цифровий банк з відеочатом і медіа

Альфа-Банк Україна запустив новий цифровий банк Sense SuperApp із вбудованими відеочатом і медіа.

Альфа-Банк презентував новий цифровий банк – Sense SuperApp, повідомляє пресслужба банку.

Віддалене відкриття рахунку за 10 хвилин через відеочат. Альфа-Банк першим в Україні запустив повноцінну відеоідентифікацію. Це процес, за допомогою якого можна стати клієнтом банку та відкрити картковий рахунок через відеочат. Після оформлення цифрова картка активується у Sense і відразу готова до використання, клієнт є ідентифікованим та може повноцінно користуватися усіма послугами банку.

26.11.20

Один додаток для фізосіб та ФОП. У Sense ми об’єднали цифровий банкінг для фізичних осіб та ФОП-клієнтів. Тепер клієнти-підприємці можуть управляти своїми особистими і бізнес-рахунками в одному додатку. У першому ж релізі доступні єдиний профіль клієнта й основні операції для ФОП: перегляд інформації про рахунки, виписки, платежі в гривні, створення шаблонів для сплати податків. З кожним оновленням функцій більшатиме.

2

Дизайн додатку з максимальною персоналізацією. Кожен клієнт – це індивідуальність, і Sense дає можливість бути собою. Це означає, що у кожної людини цифровий банк може виглядати по-різному. Робочий стіл – це нова сутність додатку, це і є твій особистий цифровий банк, який ти можеш редагувати. Можна змінювати все: назви рахунків, дизайн ярликів та їхнє розташування, створювати папки з популярними платежами, вибирати тему, фон робочого столу і звуки. Навіть стиль спілкування! У Sense їх три – від дружнього до офіційно-ділового. А ще цифровий банк знає три мови.

3

Технологія drag’n’drop – «Тягни-Кидай». Улюблена функція наших програмістів. На робочому столі всі ярлики можуть взаємодіяти між собою, майже як іконки додатків у смартфоні. Щоб це зробити, потрібно просто перетягнути одну іконку на іншу. Так в Sense проводяться найпопулярніші операції:

  • ● рахунок у гривні + рахунок у доларах = обмін валют,

  • ● рахунок + шаблон = оплата або переказ за шаблоном,

  • ● Cash’U CLUB + рахунок = повернення кешбека реальними грошима на рахунок.

4

Об’єднана історія операцій, виписка і шаблони. Одна на всі рахунки зі зручною системою легкого пошуку за назвою та фільтрами: за датою, сумою, категорією, карткою. Тап на операцію – і з’являться всі її деталі, свайп вліво – можливість створити шаблон, повторити платіж або сформувати квитанцію. Виписка з будь-якого рахунку: карткового, кредитного, депозитного. Вона знаходиться у розділі управління кожним рахунком. Можна сформувати виписку і зберегти на смартфон або відправити на e-mail.

5

 Sense Now – банківська небанківська стрічка новин, з якою не буде нудно. Наша редакція щодня випускає статті на тему фінансів, мобільних технологій, подорожей та лайфстайлу.

6

Sense SuperApp – це не тільки про цифровий банк, і не тільки для фізосіб. Перший крок – це об’єднання профілю фізособи та ФОП. Попереду ще три великі проєкти, а вже в грудневому релізі додатку стануть доступні:

  • — для клієнтів – фізичних осіб: digital-картка для існуючих клієнтів;

  • — для підприємців: збереження реквізитів податкової після оплати, швидкі перекази по drag’n’drop між своїми рахунками ФОП і фізособи.

Нагадаємо, ЄС виділяє 25 млн євро на цифрову трансформацію України.

Джерело

ПОЗВОНИТЬ