Уряд працює над введенням іпотеки для молоді під 7% і іменних стипендій для студентів

Уряд України планує ввести іменні стипендії для студентів і спеціальні премії, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо пріоритетних питань порядку денного в 2021 році.

Крім того, прем’єр-міністр заявив, що уряд працює над реалізацією ініціативи президента щодо іпотеки для молоді під 7%, повідомляє прес-служба глави держави.

«Коли ми йшли на вибори, ми обіцяли спрощення умов ведення бізнесу, доступні кредити та іпотеку для молодих сімей, підвищення матеріального забезпечення. Звичайно, пандемія коронавірусу внесла свої корективи та поставила перед нами нові неочікувані виклики, які потребували негайного вирішення. Але ми не повинні забувати про наші обіцянки й те, чого від нас очікують люди. У новому році ми повинні продовжити рух у напрямку втілення наших програмних положень для побудови успішної країни щасливих людей», — заявив Зеленський на нараді.

Президент України провів нараду з пріоритетних питань, які стоять на порядку денному перед українською владою в 2021 році, і обговорив дорожню карту їх вирішення.

У зустрічі, зокрема, взяли участь прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, голова Верховної Ради Дмитро Разумков, народні депутати та голови комітетів парламенту, керівник Офісу президента Андрій Єрмак, його заступники та радники.

Джерело

ПОЗВОНИТЬ