Фінансовий консалтинг

Фінансовий консультант, який залучається на аутсортсі, має багатий досвід у різних галузях економіки, володіє знаннями і оптимальними схемами ведення бізнесу, має налагоджені контакти в банківських структурах, де вам дають відповідь відразу, а не «мурижать» місяць.

Ті кризи і ситуації, з якими ви вперше зіткнулися, ваші соратники вже пережили та знайшли вихід. Фінансові консультанти мають «портфель» готових рішень, в тому числі з кризового менеджменту, який допоможе вам впоратися з будь-якою неординарною ситуацією. Будь то розрахунок прогнозного cash-flow з оптимальною бізнес-моделлю, отримання або реструктуризація діючого кредиту.

Весь життєвий цикл діяльності ведення як бізнесу, так і особистого домогосподарства, повинен складатися з наступних поступальних дій:

Планування – Дія – Облік – Контроль – Аналіз

і далі йде повторення даного алгоритму. На жаль, в Україні більшість домогосподарств і бізнесменів діють у такий спосіб: Дія – Контроль – поверхневий Аналіз – Планування і Облік по «методу Стеля».

Новий виток життєвого циклу потрібно починати з Планування. Перед цим, звичайно, потрібно зробити завершення попереднього циклу шляхом проведення Аналізу. Кожен повинен зрозуміти як він опинився в поточній ситуації, які ресурси у нього є.

Перший крок Планування нового життєвого циклу – як довго можна використовувати наявні ресурси для підтримки життєдіяльності.

Другий крок – пошук шляхів відновлення втрачених (не отриманих раніше) матеріальних благ.

Наші фахівці мають багату практику роботи фінансистами / інвестбанкірами: 10-14 років в банку та 10-12 років роботи фіндиром. Через наші руки пройшло більше 80 реалізованих проектів, від $ 1 млн й більше капіталовкладень кожен.

Ми як лікар, який приходить, робить аналіз і виписує рецепт. Чому?

✔ ми маємо великий досвід роботи як фінансовими директорами, так і в банках

✔ ми володіємо досвідом реалізації проектів, де пишеться не просто яскравий бізнес-план з картинками, а робочий проект з поетапним бюджетуванням

✔ ми можемо на ваш проект дивитися “очима банкірів”, розуміємо регламенти прийняття рішень, а значить знаємо як піднести ваш проект так, щоб він був прохідним через Кредитний Комітет;

✔ ми володіємо актуальною ситуацією на банківському ринку, розуміємо реальні можливості, а не декларовані для реклами;

✔ у нас є напрацьовані контакти з особами, які приймають рішення, та супроводжують процес узгодження в Банку;

✔ ми можемо допомогти підібрати оптимальний варіант взаємин з юридичними, аудиторськими, страховими компаніями, нотаріусами тощо.

І найголовніше – нас не потрібно брати в штат і платити зарплату, нас залучають за потребою для вирішення чітко поставленого завдання.

Финансовый консалтинг

ПОЗВОНИТЬ